PROJEYE ÖZEL ÇELİK İMALATI

Geleceği Düşün Sınırları Yok Et!

PROJEYE ÖZEL ÇELİK İMALATI

“Projeye özel çelik imalat" tasarımı, proje çizimi, imalat ve montajı alanında ISO kalitesiyle çözüm ortaklığı sunuyoruz

Projeye Özel Çelik İmalat

Projeye özel çelik imalat hizmetleri, yapı sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Konvansiyonel veya geleneksel yapı projelerinde uygulanabilen çelik konstrüksiyon sistemleri kaliteli çelik malzemeler kullanılarak tasarlanan özel projelerle güçlü, dayanıklı ve uzun ömürlü yapılar elde edilmektedir. Son yıllarda mimar, mühendis ve iş verenlerin yaygın olarak tercih ettiği çeşitli çelik yapı çözümleri, ileri teknoloji ürünü malzemelerle birlikte kısa sürede projeye özel ihtiyaçlara cevap verebilmektedir.

 

Yeni nesil çelik yapı çözümleri, standartlara uygun imal edilmekte; ileri teknoloji ile hayata geçirilmektedir. Projenin özelliğine göre ağır çelik donanım imalatı yapılabilmektedir. Yapılardaki taşıyıcı sistemlerde kullanılan çelik konstrüksiyon donanımları, deprem gibi doğal afetlere dayanıklı yapı üretimini sağlar. Özellikle deprem fay hatlarının bulunduğu bölgelerde tercih edilir.

 

REMSA CELİK Tasarımı Projeye Özel Çelik İmalat Sistemleri

REMSA CELİK , bünyesindeki özel proje ekibi ile özel çelik imalat ihtiyaçlarınızı yerine getiriyor. Bu amaçla oluşturduğumuz ekibimiz, yerinde keşif yaparak projeler tasarlıyor. Proje tasarım, imalat ve montaj hizmetlerimizle anahtar teslim tasarımlar sunuyoruz.

 

REMSA CELİK ; alanında uzman mühendis ve operasyon kadrosuyla hizmet veriyor, sertifikalı kaynakçı ve kontrol personelimizle üretimin her aşamasında kontroller sağlıyoruz. Kaynak testleri, Prosedür Kalifikasyon Kaydı (Procedure Qualification Record – PQR) ve Kaynak Prosedürü Spesifikasyonu (WPS) yapıldıktan sonra boyama işlemi uygulanır. Boya kalınlık kontrolünün ardından malzemeler sevkiyata hazırlanır. Daha sonra operasyon ekibimiz tarafından montajı yapılır.

 

REMSA CELİK olarak projeye özel çelik imalat uygulamalarımız :

 

Yönetmelik ve şartnamelere uygun olarak çelik yapıların statik-dinamik analizlerini yapıyor, statik hesap raporu hazırlıyoruz.

Mesnet bağlantısı ve birleşim yeri gibi noktaların statik değerlendirmelerini yapıyoruz.

Projelere özgü ihtiyaçlara göre çelik konstrüksiyon malzemeleri üretiyoruz.

Yerinde keşif yaparak çelik imalat projeleri tasarlıyoruz.

Projelerin oluşması aşamasında işinize özel öneri ve talepleri dikkate alarak imalat şeması hazırlıyoruz.

Projeleri kısa sürede hayata geçiriyoruz ve montajını sağlayarak emniyetli yapılar sunuyoruz.

REMSA CELİK tarafından standartlara ve şartnamelere uygun olarak imal edilen çelik sistemler, gerekli belgelerle teslim edilmektedir.

Projenin şekillendirilmesinden montajına kadar anahtar teslim hizmet veriyoruz.

REMSA CELİK olarak her aşamada kalite kontrol sağlanması prensibi ile çalışıyoruz. Üstlendiğimiz projeler baştan sona kontrol edilmektedir. Projelere özel çelik imalat hizmetleri profesyonel bakış açısı ile planlanarak, uygulanmaktadır.

 

Projeye Özel Çelik İmalatı Kullanım Alanları

Endüstriyel tesisler,

Hangarlar,

Depolar,

Çelik çatı sistemleri,

Sanayi tesisleri,

Prefabrik yapılar,

Geniş açılıklı yapılar,

Otoparklar,

Otogarlar,

Alışveriş merkezleri,

Sanatsal yapılardır.

REMSA CELİK olarak her aşamada kalite kontrol sağlanması prensibi ile çalışıyoruz. Üstlendiğimiz projeler baştan sona kontrol edilmektedir. Projelere özel çelik imalat hizmetleri profesyonel bakış açısı ile planlanarak, uygulanmaktadır.

 

Çelik yapıların avantajları şunlardır;

 

Yüksek mukavemete sahip sistemler içerir.

Bu sebeple doğal afetler gibi dış etkenlere bağlı riskleri ve maliyetleri minimum seviyede tutar.

Üretimi ve montajı kısa sürede yapılabilen çelik sistemler, esnek ve estetik özelliktedir.

Geri dönüştürülebildiği için çevre dostudur.