KURUMSAL

Geleceği Düşün Sınırları Yok Et!

Bize dair REMSA

Vizyonumuz

Kaliteli, güvenilir ve nitelikli hizmet sunarak, müşterilerimizin istek ve beklentilerini en üst düzeyde yerine getirmek, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamaktır.


Misyonumuz

Misyonumuz daima bir adım önde olmak ve en iyi olmaktır. En iyi olmaktan kastımız, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamış ve onlar tarafından tercih edilen, çevresine duyarlı dost ve sosyal sorumluluk sahibi örnek bir şirket olmaktır.


Tarihçe

...... yılı aşkın işleme tecrübesine sahip Remsa Metal, Maltepe-Istanbul’daki işletmesinde Fabrika, Çelik konstrüksiyon yapılar, Özel tasarım projeler, Toplu konut , sektörlerine metal işleme ile parça imalatı yapmaktadır. Müşteri odaklı çalışan firmamızda, kalite, maliyet ve zamanında teslimat ana prensipleri oluşturmaktadır. Hammadde girişinden mamul çıkışına kadar olan her adımda ugulanan kontrol sistemleri, ürünlere yönelik denetim testleriyle mamul kalitesi güvence altına alınmıştır.

Metal sektöründe önemli yeri olan REMSA METAL, ISO 9001-2008 belgesine sahiptir. Modern teknolojiyi takip eden makine parkı ve eğitimli personeliyle çalışmalarını sürdüren firmamız açısından önemli olan müşteri memnuniyet göstergeleri titizlikle takip edilip değerlendirilmektedir. Otomasyona dayalı çalışan Firmamızda uygun maliyetli çözümler müşterilerimize sunulmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini yasal ve mevzuat şartları doğrultusunda zamanında ve eksiksiz karşılamaktır.


Temel Değerlerimiz

·   Müşteri Odaklılık

·   Müşterileri için değer yaratmak

·   Maliyet odaklı çözümler sunan

·   Güvenilir ve  Açık , net olmak